Links

Bevriende fotoclubs:
Fotoclub Rooi: www.fotoclubrooi.nl
Fotogroep Veldhoven:  www.fotogroepveldhoven.nl
Fotoclub Helmond: www.fotoclubhelmond.nl
Fotoclub Gemert: www.fotoclubgemert.nl
Fotogroep Digifoto Geldrop: www.fgdigifoto.nl
DAF Foto-videoclub: www.daffotovideoclub.nl
Fotoclub De FotoSchouw, Eindhoven: www.fotoschouw.nl
Fotogroep OIrschot: www.fotogroepoirschot.nl
Fotoclub Rapenland: www.fotoclubrapenland.nl
Fotoclub Brandevoort: www.fotoclubbrandevoort.nl

Leerzaam:
http://www.wilmakarels.nl/cursus-digitale-fotografie
http://www.digitalefotografietips.nl
http://vinkacademy.nl
Cursussen Photoshop en Lightroom: CVOLINO

Fotozaken:
Foto van de Kerkhof, Helmond: www.fotovandekerkhof.nl
Foto de Vakman, Uden: www.fotodevakman.nl

Overig:
T Oude Raadhuis, Beek en Donk: www.oudraadhuis.nl
Syan b.v., Beek en Donk: www. syan.nl